Marketing voor (semi)overheden, zorginstellingen & scholen
Zo zorgen we dat je organisatie interessanter wordt
Overheidsinstanties, zorginstellingen en scholen opgelet, jullie zijn bij ons aan het goede adres! Het is misschien niet het eerste wat in je opkomt als je denkt aan het verbeteren van je bekendheid, maar een marketingbureau dat je branche kent is het ideale verlengstuk voor het werk van ambtenaren.
Zo sluiten we perfect aan bij projectmanagers, communicatiemedewerkers en adviseurs. Wij tillen het werk samen niet alleen naar een hoger niveau maar voeren vervolgens ook alles rondom marketing uit wat bij jullie niet in huis is! En Aanpoters doen dat snel, zo kunnen we deze maand nog opstarten, en haal jij je doelen van dit jaar alsnog :).
Er zijn veel overheidsinstanties en zorginstellingen die wij Aanpoters al hebben geholpen. We hebben gewerkt voor provincie Gelderland, gemeente Nijmegen, gemeente Bergen, Talis, SSH&, Woonwaarts, Portaal, Buurtteams Jeugd en gezin, GZ-plein, Tino-MDT en zo kunnen we er nog een aantal opnoemen.




Deze organisatie gingen je al voor
Maar wat doen die gasten dan?
Dat is eigenlijk vrij simpel: jullie hebben plannen. Maar waarschijnlijk komen jullie niet aan alle werkzaamheden toe. Al helemaal niet aan het verspreiden van alle communicatie uitingen. Wij helpen om de plannen te realiseren. Van het neerzetten van een merk (strategie, visuele identiteit, foto & videografie & website). Tot aan het draaien van effectieve campagnes op alle off- & online kanalen.
Social Return on Investment: SROI Marketingbureau
Marketingbureau Aanpoters voldoet aan de SROI eisen (Social return on investment).
- Zo zetten we onze uren vrijwillig in voor verschillende stichtingen en goede doelen.
- En werken we met partijen voor bijvoorbeeld drukwerk, die voldoen aan de PSO Trede 3 (prestatieladder sociaal ondernemen)
- Wij zijn bekend met de voorwaarden en aanbestedingstrajecten.
- En werken alleen voor organisaties die iets bijdragen aan het welzijn van mens & milieu.
Voorbeelden van sociale marketingprojecten
We hielpen gemeente Bergen bijvoorbeeld om belangrijke boodschappen over te brengen aan alle mensen met een laag inkomen. Voor buurtteams jeugd & gezin bouwden een website die aan overheidsnormen voldoet, dus voor iedereen toegankelijk en bruikbaar is. In Beuningen werken we met campagnes aan burgerparticipatie en duurzame energie. Bij provincie Gelderland zorgen we gevulde vacatures.
In de zorg sector doen we ook veel marketing, zo promoten we hulpmiddelen voor het langer zelfstandig leven en adviseren we zorginstellingen bij het promoten van gezondere patiënten voeding.
Bij scholen hebben we verschillende projecten gepromoot voor de ontwikkeling van de jongeren (MDT‘s).
En nu?
Nu is hét moment! Jullie lopen waarschijnlijk tegen deze vraag aan: wat doen we met het communicatie budget? Voorkom dat dit jaar. Besteed het aan de meest effectieve campagnes.
Samen met Aanpoters. Wij zorgen voor een scherpe offerte binnen een week zodat jouw potje dit jaar effectief wordt besteed.
Contacteer ons even, dan piepen we die offerte zo. Mail [email protected] of start de chat: